Programma specials

Arrow High Voltage

Iedere maandagavond van 21:00 tot 22:00 High Voltage, met een hoog voltage aan Metal en Hardrock Classics.

 

Playlist (22-01-2018):

Iron Maiden – Fear Of The Dark (Fear Of The Dark)
Phil Campbell And The Bastard Sons – Gypsy Kiss (The Age Of Absurdity
Guns N’ Roses – My Michelle (Appetite For Destruction)
  1. Orphaned Land – All Knowing Eye (Unsung Prophets & Dead Messiahs)
  2. Motörhead – Sex And Outrage (Iron Fist)
  3. Journey – Dixie Highway (Captured)
  4. Steel Panther – Goin’ In The Backdoor (Lower The Bar)
  5. Kreator – Extreme Aggresion (Extreme Aggresion)
  6. Eynomia – Someday Maybe (Break Free)
  7. Helstar – The Shadows Of Iga (Burning Star)
  8. Anthrax – The Devil You Know (Worship Music)
  9. Lita Ford & Ozzy Osbourne – Close My Eyes Forever (Lita)


Luister hier de laatste uitzending:


Arrow Symfo Mania

 

Ben jij liefhebber van Symfonische Rock, luister dan dindagavond van 21:00 tot 22:00 naar Symfo Mania. Een uur lang de beste klassieke en hedendaagse symfonische rocktracks.

Playlist (23-01-2018):

Antimatter – Leaving Eden
Collage – Living In The Moonlight
Barclay James Harvest  – Negative Earth
Anathema – The Optimist
Rush – Sweet Miracles
Kayak – Walk Through Fire (TIP)
Gentle Giant  – Working All Day
Bjorn Riis – Winter
Genesis – Afterglow

Luister hier de laatste uitzending:


Arrow Blues Box

Iedere woensdagavond van 21:00 tot 22:00 een uur lang Blues en Bluesrock, oud maar ook nieuw werk, een uur voor de echte bluesliefhebber, Blues Box met Gerry Jungen.

Playlist (17-01-2018):

Julian Sas – Turpentine moan
Fabian – When the Saints
Beth Hart & Joe Bonamassa – Black Coffee
Erwin Java – A change is gonna come
Chuck Leavell & Keith Richards – Evening train
Erwin Java & Tineke Schoemaker – Red House
Beth Hart & Joe Bonamassa – Joy
Jeff Beck Group – Ain’t superstitious
Sugar Queen & The Straight Bluesband – Wanna take my man
ZZ Top – Tube Snake Boogie
Walter Trout & Warren Haynes – The sky is crying

Luister hier de laatste uitzending: